Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Wieczór wspomnień Bronka Opałko. Widowisko muzyczne PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

2019/07/22

To będzie drugi 1 września, gdy nie spotkamy się na Jego imieninowej imprezie w Marzyszu… Ale spotkamy się z Nim w Kieleckim Centrum Kultury na widowisku "Przeżyjmy to jeszcze raz" – w którym wystąpi ponad stu wykonawców (przyjaciele, znajomi i zaproszeni goście).

Koncert przygotowuje Paweł Przybysławski – przyjaciel Bronka, wieloletni menadżer kabaretu Pigwa Show. Ideą koncertu, oprócz przypomnienia Jego twórczości, jest upamiętnienie Bronisława Opałki poprzez ufundowanie pamiątkowej ławeczki, która stanie w Kielcach, mieście rodzinnym zmarłego w ubiegłym roku Artysty.

Widowisko muzyczne "Przeżyjmy to jeszcze raz" odbędzie się 1 września o godz. 18.00 w KCK.

Bilety i zaproszenia dostępne są w Biurze Turystycznym Gold Tour oraz w siedzibie organizatora przy pl. Wolności 3 (nr tel.: 41 34 49 395, 504 043 882, 41 34 35 091), e-mail : biuro@fundacjaeuropartner.pl

Wkrótce więcej informacji.

Info: PIK

Dodatkowych informacji o koncercie udziela: Małgorzata Kaczmarek (DAiEK WDK), nr tel.: 41 36 55 140.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 688
Realizacja nbStudio