Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy Państwa do nadsyłania prac na XI Świętokrzyski Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej - Kielce 2019

2019/06/25

Konkurs jest adresowany do wszystkich twórców nieprofesjonalnych – zrzeszonych i niezrzeszonych – uprawiających: malarstwo, grafikę warsztatową, grafikę komputerową, rzeźbę, rękodzieło artystyczne oraz tkactwo artystyczne.

Więcej informacji nt. konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą w terminie do 18 listopada 2019 r. na adres:

   Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
    Dział Dziedzictwa Kulturowego
    ul. Ściegiennego 2
    25–033 Kielce
    pokój 159


Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród i uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi 29 listopada 2019 r. o godz. 17.00.

Zainteresowanym wszelkich informacji o konkursie udziela komisarz przeglądu Katarzyna Kowalewska-Szmit z Działu Dziedzictwa Kulturowego, nr tel.: 41 36 55 136.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 139
Realizacja nbStudio