Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Teatralny początek wakacji w WDK! Zapraszamy na LEGENDĘ O ZBÓJU MADEJU i SMARTFONELLĘ

2019/06/17

Świętokrzyska Przestrzeń Teatralna zaprasza wszystkich (zwłaszcza dzieci) na teatralny początek wakacji. Już 25 czerwca w Sali Widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach nasi wspaniali goście będą mogli obejrzeć dwa spektakle. Pierwszy z nich (początek o godz. 9.00) to "Smartfonella" – bajka muzyczna studentów Instytutu Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Kolejny to "Legenda o zbóju Madeju" (początek o godz. 11.00). Jest to spektakl dyplomowy studentów IEM UJK w Kielcach. 

Jeśli więc nie wiesz, co począć z początkiem wakacji, Świętokrzyska Przestrzeń Teatralna mówi: "Odkryj teatr! Przyjdź! Baw się dobrze!".

25.06.2019 

Sala Widowiskowa WDK

Godzina 9.00 – "Smartfonella"

Godzina 11.00 – "Legenda o zbóju Madeju" 

Więcej informacji: Hubert Guza, nr tel.: 41 36 55 134.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 43
Realizacja nbStudio