Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na imprezę charytatywną SERCE DLA TOMKA

2019/05/15

Tomek, syn pracownika Wodociągów Kieleckich, uległ wypadkowi i teraz potrzebuje kosztownej kuracji i rehabilitacji. 

Pomóżmy! 

W najbliższy piątek w WDK odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny dla Tomka Lewickiego. Początek godz. 17.

Wstęp wolny.

Pieniądze zebrane przez wolontariuszy do puszek oraz na licytacjach podczas koncertu zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Tomka. 

Bardzo serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/579631602545877/

_______

Tomek Lewicki ma 28 lat. To skromny i ambitny młody człowiek, którego życie zwolniło swój bieg pewnego listopadowego dnia. Tego dnia plany, marzenia i wyzwania w kilka chwil ktoś odłożył na górną półkę, na później, na potem. W 2017 roku Tomek uległ wypadkowi na basenie i do dziś pozostaje w stanie śpiączki. Kocha sport i góry; kibicuje w taki sposób, że jego pomysły na meczowe oprawy widziały już tysiące innych kibiców. Wspina się zawsze ze wzrokiem skierowanym ku szczytom, a nigdy w dół. Tomek jest walecznym, silnym facetem, na którego wsparcie zawsze można liczyć. Dziś on potrzebuje Państwa uwagi, siły i wsparcia.

17 maja w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach podczas Wielkiego Koncertu Charytatywnego wystąpią dla Tomka ludzie o złotych sercach i pasji do życia. Taką osobą jest bez wątpienia Maksym Rzemiński, wirtuoz fortepianu, którego muzyka porusza nie tylko klawisze, ale i ludzkie serca. Takimi są też pozostali wykonawcy: Akademia Muay Thai Kielce, Magdalena i Piotr Sarnot, Studio Tańca i Stylu "Rewanż" Tomasz Rowiński – "Rewanż Team" Rodzice i Szkoła Tańca LAYLA. 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 27
Realizacja nbStudio