Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Koncert Krzysztofa Iwaneczki

2019/04/16

10 maja 2019 r. o godz. 20.00 zapraszamy Państwa do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach na koncert Krzysztofa Iwaneczki. Ten młody artysta był objawieniem VI edycji "The Voice of Poland". Długo musieliśmy czekać na jego płytę, ale już jest! Utworów z płyty "Jestem" wysłuchamy na majowym koncercie. 

Bilety w cenie 49 zł są do kupienia w WDK (sprzedaż prowadzi Iwona Jaros-Stachurska, p. 150, nry tel.: 41 36 55 106, 609 023 033) oraz na stronie www.eventim.pl

_______

Krzysztof Iwaneczko: – Kochani, to jest ten moment na który czekałem. Moment, w którym mogę powiedzieć Wam "Jestem!". Czuję to najbardziej, kiedy staję na scenie, dzieląc się z Wami potężną dawką emocji. Nie mogę doczekać się tych spotkań – do zobaczenia! 

Rok 2015 przyniósł Krzysztofowi zwycięstwo w popularnym programie talent show – "The Voice of Poland". Od tego czasu artysta rozpoczął działalność koncertową i realizował projekty artystów takich jak Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki, Piotr Nazaruk.

"Jestem" to tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko oraz trasy koncertowej, na którą fani i on sam czekali ponad dwa lata. To zbiór autorskich piosenek wokalisty. Producentami nagrań są: laureat trzech "Fryderyków" – Michał Kush, pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof. 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 13
Realizacja nbStudio