Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

ZOSTAŃ MANAGEREM SWOJEGO ŻYCIA - spotkanie z cyklu NASTAWIENI NA SUKCES

2019/03/12

26 marca o godzinie 18.00 w Sali Portretowej WDK odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Nastawieni na sukces". Prowadzącym najbliższe warsztaty, zatytułowane "Zostań managerem swojego życia", będzie prezes fundacji "Fabryki Marzeń" Andrzej Załucki. 

Kurs skierowany jest do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych chcących rozwinąć swoje umiejętności komunikacji interpersonalnej, odszukać własną drogę zawodową oraz popracować nad wyznaczaniem i późniejszą realizacją własnych celów i marzeń. 

Prowadzący – Andrzej Załucki, wieloletni współpracownik Michała Sołowowa, dziennikarz, PR-owiec, nauczyciel inspiracyjny, były redaktor naczelny gazety "Echo Dnia" i "Życie Warszawy", a obecnie prezes fundacji "Fabryki Marzeń", w trakcie spotkania z młodzieżą opowie o własnych doświadczeniach oraz drodze do sukcesu, która dla każdego może być zupełnie inna.

Udział w bezpłatnych warsztatach ma uświadomić uczestnikom, że odpowiednie podejście do pasji i przełożenie jej na biznes mogą przynieść sukces i pozwolą pracować z chęcią, zadowoleniem i satysfakcją. W trakcie warsztatów poznają oni różnice między marzeniami a realnymi celami, które należy sobie stawiać, oraz dowiedzą się, jak istotną rolę w ich realizacji odgrywa pozytywne myślenie.

Informacje, zapisy: Małgorzata Kaczmarek, nry tel.: 41 36 55 140, 604 263 160.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 81
Realizacja nbStudio