Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rozpoczął się 64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń

2019/02/14

Już po raz kolejny rozpoczyna się Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Do udziału w nim bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parających się trudną sztuką słowa. W tym roku spotykamy się już po raz 64. i tym sposobem OKR staje się jedną z najstarszych cyklicznych imprez kulturalnych w Polsce. 

Konkurs już od wielu lat odbywa się w kilku kategoriach artystycznych: poezja śpiewana, konkurs recytatorski, "wywiedzione ze słowa" i teatr jednego aktora. 

Wydarzenie to jest okazją do wymiany doświadczeń i poznania innych pasjonatów "żywego słowa". W konkursie tym zaczynali karierę tacy artyści jak Stan Borys, Michał Żebrowski czy Krzysztof Materna. Wierzymy, że wśród Was również znajdują się przyszłe gwiazdy scen polskich (i nie tylko).

Pełny regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.tkt.art.pl/tkt/okr.html

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela Hubert Guza z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK w Kielcach, nr tel.: 41 36 55 134.

Zapraszamy!

Turniej poezji śpiewanej - karta zgłoszenia
Teatr jednego aktora - karta zgłoszenia
Turniej recytatorski, turniej wywiedzione ze słowa - karta zgłoszenia
Harmonogram eliminacji rejonowych
Regulamin

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 129
Realizacja nbStudio