Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

7 kwietnia zapraszamy na X Salon Rękodzieła Artystycznego

2019/02/12

Zapraszamy Państwa na najbliższą, wiosenną edycję Salonu Rękodzieła Artystycznego, która odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia, w godz. 10.00–14.00 w Sali Lustrzanej i holu górnym WDK. 

Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo czas w tę piękną wiosenną niedzielę, żeby wybrać się na spacer do WDK i kupić sobie coś na poprawę humoru, prezent dla bliskiej osoby, czy nowy drobiazg do mieszkania.

Nasi wystawcy przygotują dla Państwa wiele ciekawych propozycji - i warto przypomnieć, że są to wszystko rzeczy niepowtarzalne, piękne i wyjątkowe, robione ręcznie w zaciszach domostw. 

Kolejna edycja tej znanej i lubianej imprezy wystawienniczej to nie tylko znakomita okazja do kupienia oryginalnych i unikatowych wyrobów w znakomitych cenach – to także świetne miejsce do najróżniejszych pogawędek i miłego spędzania czasu. 

Te małe cudeńka tworzą atmosferę domową, można nimi uszczęśliwić kogoś bliskiego, a kupując – jednocześnie wspomóc rodzimych twórców. 

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Karta zgłoszenia dla wystawców

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 51
Realizacja nbStudio