Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

XXVI Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek - eliminacje w Skarżysku-Kamiennej odwołane. Wszyscy uczestnicy eliminacji wystąpią w Jędrzejowie

2019/01/16

Uwaga!

Z powodu zapowiedzianej na sobotę 19 stycznia żałoby narodowej decyzją prezydenta Skarżyska-Kamiennej zaplanowane w tym dniu eliminacje rejonowe do XXVI Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek w MCK w Skarżysku-Kamiennej nie odbędą się.

Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy mieli wystąpić w sobotę, zaproszeni są do udziału w konkursie w niedzielę – wystąpią podczas eliminacji rejonowych w Centrum Kultury w Jędrzejowie (początek: godz. 9.00).

Dodatkowych informacji nt. XXVI Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek udzielają pracownicy Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 105
Realizacja nbStudio