Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

IX Salon Rękodzieła Artystycznego. Edycja walentynkowa

2019/01/08

Zapraszamy Państwa na najbliższą, walentynkową edycję Salonu Rękodzieła Artystycznego, która odbędzie się w niedzielę 10 lutego, w godz. 10.00–14.00 w Sali Lustrzanej WDK. 

Kolejny salon tej znanej i lubianej imprezy wystawienniczej to znakomita okazja do kupienia oryginalnych, wyjątkowych, unikatowych wyrobów w znakomitych cenach – nie tylko dla zakochanych :) 

Te małe cudeńka tworzą atmosferę domową, można nimi uszczęśliwić kogoś bliskiego, a kupując – jednocześnie wspomóc rodzimych twórców. 

Dodatkowo Salony Rękodzieła Artystycznego słyną z przemiłej atmosfery, pełnej serdecznych żartów i pogaduszek – na pewno będą to więc dla naszych Gości dobrze spędzone chwile.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Karta zgłoszenia dla wystawców

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 17
Realizacja nbStudio