Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

II Senior Show już 19 stycznia!

2018/12/12

19 stycznia o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy Państwa do Sali Lustrzanej WDK na drugie spotkanie z cyklu Senior Show. Na scenie wystąpią utalentowani dojrzali artyści z terenu województwa świętokrzyskiego. Wstęp wolny.

Senior Show to najnowsza propozycja Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach adresowana do środowiska 60+. Podczas cyklicznie organizowanych w WDK spotkań seniorzy mogą prezentować publiczności swoje zamiłowanie do śpiewu, poezji, muzyki, sztuki teatralnej, wokalu, monodramu, piosenki, kabaretu itp. 

Oficjalna inauguracja Senior Show odbyła się 20 października 2018 r. w Sali Lustrzanej WDK w Kielcach. Spotkanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze zgłoszone prezentacje artystyczne zostały bardzo ciepło przyjęte przez licznie zebraną publiczność.

Wystąpili wówczas: Małgorzata Siemieniec, Barbara Zawodnik, Roman Grzegorczyk, Leszek Bogdan – laureat Scyzoryka 2018, Jadwiga Papierkowska, która zadebiutowała swoimi wierszami, i znana poetka Anna Zielińska-Brudek.

Podczas styczniowej edycji obok solistów zaprezentuje się m.in. formacja taneczna i zespół ludowy.

Kolejne zgłoszenia można nadsyłać do 15 stycznia 2019 r. 

Karta zgłoszenia 

Wszelkich informacji nt. tego projektu udziela Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140; e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 29
Realizacja nbStudio