Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do udziału w XXVI Świętokrzyskim Konkursie Kolęd i Pastorałek

2018/12/10

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na XXVI Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek. Konkurs skierowany jest do solistów, zespołów wokalnych, wokalno-instrumentalnych i chórów. Uczestnikami konkursu mogą być dorośli i młodzież powyżej 16. roku życia. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 11 stycznia 2019 r.

Zaplanowany na 27 stycznia 2019 r. finał konkursu, który tradycyjnie odbędzie się w Domu Kultury we Włoszczowie (początek o godz. 14.00), poprzedzą przeglądy rejonowe w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej (19 stycznia, o godz. 10.00) i w Centrum Kultury w Jędrzejowie (20 stycznia o godz. 11.00). Więcej informacji nt. przeglądów i finału znajdziecie Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia

Dodatkowych informacji nt. XXVI Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek udzielają pracownicy Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 8
Realizacja nbStudio