Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kolejność występów podczas Międzynarodowego Festiwalu im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina

2018/11/23

W sobotę 24 listopada o godz. 10.00 rozpoczynają się przesłuchania konkursowe uczestników tegorocznego Festiwalu im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina. 

 

Oto kolejność występów konkursowych:

 

Zakwalifikowani w kategorii do 8 lat

Godz. 10.00–11.00

1. Karolina Gola – Kielce

2. Alicja Nowak – Włoszczowa

3. Sandra Grabowska – Kielce

4. Alicja Tracz – Janów Lubelski

5. Maja Gruszczyńska – Kielce

6. Apolonia Jakubczyk – Kielce

7. Kaja Kraszewska – Włoszczowa

8. Lena Dobek – Bilcza

9. Marcelina Obara – Nowa Dęba

10. Michalina Cedro – Kielce

11. Lena Małodzińska – Padew Narodowa

12. Natalia Kubiś-Mroszczyk – Kolbuszowa

13. Zofia Anioł – Kielce

 

Zakwalifikowani w kategorii 9–12 lat

Godz. 11.00–12.30

1. Amelia Cierpiał – Częstochowa

2. Adam Bulski – Kielce

3. Martyna Cieśla – Ostrowiec Świętokrzyski

4. Natalia Grzejszczyk – Masłów

5. Viktoryia Dudaronak – Witebsk

6. Amelia Brożyna – Kielce

7. Antoni Marzec – Kutno

8. Diana Wijas – Małogoszcz

9. Hanna Maciejczyk – Włoszczowa

10. Julia Tłuczkiewicz – Ostrowiec Świętokrzyski

11. Maryia Radzevich – Witebsk

12. Katarzyna Wrońska – Kielce

13. Jagoda Rataj – Katowice

14. Maria Chwastek – Kielce

15. Matylda Szklarska – Ostrowiec Świętokrzyski

16. Paweł Madzia – Nowy Sącz

17. Kira Zhyhlinskaya – Witebsk 

18. Roksana Rydzyk – Włoszczowa

19. Zofia Baran – Suków

20. Zuzanna Szyfer – Lublin

21. Iryna Stayan – Witebsk

 

Godz. 12.30–13.00

Przerwa

 

Zakwalifikowani w kategorii 13–16 lat

Godz. 13.00–14.30

1. Natalia Ryś – Sędziszów

2. Aleksandra Małek – Janów Lubelski

3. Bartosz Chudzicki – Kielce

4. Joanna Bauer – Włoszczowa

5. Zuzanna Omasta – Pińczów

6. Elżbieta Jakubiec – Janów Lubelski

7. Emilia Chlewicka – Kielce

8. Emilia Haba – Kielce

9. Julia Fijałkowska – Janów Lubelski

10. Julia Kamińska – Piekoszów

11. Klaudia Łacka – Padew Narodowa

12. Laura Olchawa – Kielce

13. Aleksandra Gąska – Kielce

14. Michalina Grzybowska – Rzeszów

15. Natalia Kawszyn – Płock

16. Julia Palmowska – Kielce

17. Sargis Davtyan – Jaworzno

18. Urszula Szumska – Kielce

 

Zakwalifikowani w kategorii 17–20 lat

Godz. 14.30–15.30

1. Julia Kamińska – Kielce

2. Zuzanna Bełtowska – Włoszczowa

3. Aleksandra Hulak – Janów Lubelski

4. Jolanta Szymczyk – Radom

5. Karolina Piejko – Rzeszów

6. Paweł Rydz – Małogoszcz

7. Karolina Adamczyk – Aleksandrów Łódzki

8. Klaudia Kocój – Rzeszów

9. Lucia Luperto – Kraśnik

10. Klaudia Stańczyk – Małogoszcz

11. Monika Frontczak – Aleksandrów Łódzki

12. Natalia Warzyńska – Małogoszcz

13. Weronika Wawszczyk – Kielce

 

Dodatkowych informacji zainteresowanym udzielają organizatorzy: Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK – nry tel.: 41 36 55 141 / 142.

 

Wszystkim uczestnikom życzymy fantastycznych, udanych i niezapomnianych występów na scenie WDK!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 22
Realizacja nbStudio