Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

MĘŻCZYZNA Z KIJOWYM PESELem - Piotr Bałtroczyk LIVE w Kielcach!

2018/10/01

Jedyny i niepowtarzalny występ prawdopodobnie najznakomitrzego komika ostatnich lat!

Piotr Bałtroczyk "Mężczyzna z kijowym peselem"

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od "Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny".

To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po Dobry wieczór Państwu, jest również zagadką dla Bałtroczyka.

Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy.

Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - "Słowa sypią się jak gó…no z barana".

BZ zazwyczaj milcząc, okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.

Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności. Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna.

Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.

Wszystko jest inspiracją…

Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei…

Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka… 

Przybywajcie... 

Bilety w cenach 60-80 zł są do kupienia na stronie kupbilecik.pl

Bilety grupowe: 880 422 944.

_______

Występ przeznaczony jest dla widzów pełnoletnich.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 10
Realizacja nbStudio