Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

7 października odbędzie się XII Hubertus Świętokrzyski w Kielcach

2018/10/01

W niedzielę 7 października o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy Państwa na Stadion Leśny w Kielcach, gdzie odbędzie się XII Hubertus Świętokrzyski. Organizatorzy – Polski Związek Łowiecki w Kielcach, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach – przygotowali dla gości szereg atrakcji, wśród których nie zabraknie występów artystycznych, prezentacji i tradycyjnej degustacji dziczyzny oraz kulinarnych niespodzianek.

Tegoroczne uroczystości rozpoczną się o godz. 11 mszą świętą odprawioną w kieleckiej katedrze. Następnie ulicami Jana Pawła II, Ściegiennego, Sołtysiaka "Barabasza", Aleją Legionów, Husarską, Szczepaniaka uczestnicy mszy przejdą na Stadion Leśny. Tam na uczestników imprezy i gości czeka szereg atrakcji, między innymi: prezentacje sokolnicze i mody myśliwskiej, tradycyjna pogoń za lisem (atrapą lisa), degustacja dziczyzny i produktów Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie. Organizatorzy zaprosili szereg wystawców, którzy przyjadą na tę uroczystość z różnych części regionu ze swoją ciekawą ofertą.

Tę niedzielę warto spędzić z nami na XII Hubertusie Świętokrzyskim!

Gorąco zapraszamy!

Dodatkowych informacji nt. XII Hubertusa Świętokrzyskiego udziela Dział Dziedzictwa Kulturalnego WDK – nry tel.: 41 36 55 134 / 136.  

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 95
Realizacja nbStudio