Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

29-lecie Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Pamiątkowy medal dla WDK

2018/09/14

14 września 2018 r. Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach obchodziło 29. rocznicę powstania jednostki. Z tej okazji w CPdMZ na Bukówce odbyły się uroczystości jubileuszowe.

Ten ważny dzień rozpoczął się od mszy św. odprawionej w intencji żołnierzy Wojska Polskiego w kaplicy w CPdMZ. Później na placu apelowym odbyły się główne uroczystości. Tam zebrali się żołnierze, dowództwo CPdMZ i zaproszeni goście, m.in. reprezentujący Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach dyrektor Jarosław Machnicki. Podczas uroczystości wręczono akty mianowań i medale. Dyrektor Machnicki został uhonorowany pamiątkowym medalem w podziękowaniu za owocną współpracę WDK z CPdMZ.

Jubileuszowe obchody zakończyła defilada pododdziałów.

Dziękujemy za pamiątkowy medal dla WDK i życzymy Państwu kolejnych wspaniałych rocznic i wielu sukcesów w szkoleniu wysoko kwalifikowanych kadr do służby wojskowej.

Fot.: Krzysztof Herod (PIK)

Fotorelacja z 29-lecia Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 12
Realizacja nbStudio