Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na Wojewódzki Przegląd Recytatorski Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski PIERWSZE BYŁO SŁOWO

2018/09/14

6 listopada 2018 r. o godz. 11.00 w Sali Kominkowej WDK odbędzie się kolejna edycja Wojewódzkiego Przeglądu Recytatorskiego Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski "Pierwsze było słowo". Zgłoszenia do udziału w przeglądzie można nadsyłać do 19 października.

Przegląd przeznaczony jest dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz uczniów i wychowanków specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych i szkół specjalnych z terenu województwa świętokrzyskiego. Mogą w nim wziąć udział osoby indywidualne oraz kilkuosobowe zespoły recytatorskie – nie więcej niż 5 osób.

Na zgłoszenia uczestników przeglądu czekamy do 19 października. 

  • Można je przesłać na adres WDK pocztą:

Wojewódzki Dom Kultury 

ul. Ściegiennego 2

25–033  Kielce  

  • meilem: artystyczny@wdk-kielce.pl
  • uczestników można też zgłaszać telefonicznie: 41 36 55 142

Więcej informacji: Justyna Jopek, nr tel.: 41 36 55 142.

 

Regulamin

Karta zgłoszenia

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 46
Realizacja nbStudio