Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

ZPiT KIELCE wystąpił w Winnicy na Ukrainie

2018/09/12

8 września 2018 r. Zespół Pieśni i Tańca "Kielce" wraz z innymi artystami kieleckimi wziął udział w koncercie z okazji jubileuszu sześćdziesięciolecia współpracy Kielc i Winnicy.

Nasi artyści zaprezentowali na Ukrainie "Poloneza Słonecznego" i suitę krakowską. "Kujawiaka" Henryka Wieniawskiego odtańczyli z kolei soliści: Agnieszka Adamczyk i Bartłomiej Wałek.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tej wyprawy.

Fot.: Dorota Pięciak

Korzystając z okazji, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi ZPiT "Kielce". Zajęcia zespołu odbywają się w każdą środę o godz. 18.30 w sali baletowej ZPiT "Kielce".

Dodatkowych informacji kandydatom udziela opiekun i choreograf zespołu - Dorota Pięciak, nr tel.: 41 36 55 112, nr kom.: 698 491 316.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 33
Realizacja nbStudio