Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Another Pink Floyd wraca do Kielc! 13 października zagra w WDK

2018/10/10

Na koncert Another Pink Floyd zapraszamy już 13 października – w Kielcach po raz pierwszy do Wojewódzkiego Domu Kultury. 

Tym razem dla fanów zespołu Pink Floyd artyści przygotowali ucztę złożoną z największych i najbardziej znanych utworów Pink Floyd z płyt: "The Wall", "Dark Side Of The Moon", "Wish You Were Here" i "Animals". Przystawkami będą utwory z nowszych płyt.

_______

Bilety w cenach od 40 do 70 zł są do kupienia na portalu http://kupbilecik.pl/ i w WDK (sprzedaż biletów prowadzi Iwona Jaros, p. 149, nr tel.: 609 023 033; po południu - kasa kina Fenomen znajdująca się w holu dolnym WDK vis a vis sali kinowej, nry tel.: 41 36 55 148/149).Rezerwacji i zakupów grupowych można dokonać meilowo: artbiz@artbiz.eu lub telefonicznie: 509 728 011.

_______

Another Pink Floyd to prawdopodobnie najdłużej nieprzerwanie działający polski zespół grający muzykę legendy rocka progresywnego – Pink Floyd. Zespół, który nie tylko gra covery, ale także dba o to, by kolejne koncerty odtwarzały niepowtarzalną atmosferę koncertów Floydów.

Osiągają to na wiele sposobów, miedzy innymi grając na instrumentach gwarantujących brzmienie identyczne z pierwowzorem, korzystając z oryginalnych sampli, używając pełni środków scenicznych, takich jak: gra profesjonalnego zestawu świateł, najwyższej jakości dźwięk, multimedia, w tym: okrągły ekran, na którym wyświetlane są oryginalne filmy i animacje utrzymane w klimacie Floydów oraz zestawy świateł i efektów laserowych.

Jednak podstawą sukcesu zespołu Another Pink Floyd są artyści – dziesiątka profesjonalnych muzyków i wokalistów, których wspiera grupa realizatorów dźwięku, światła i multimediów. W połączeniu z pasją, jaką stanowi dla nich wszystkich dorobek Floydów, dają gwarancję niezapomnianych chwil na koncercie.

Koncert Another Pink Floyd to prawie dwugodzinne widowisko z jedna przerwą.

W skład zespołu wchodzą: 

– Norman Power – wokal

– Aneta Łakomy – chóry

– Katarzyna Kubiczek – chóry 

– Maja Winkler – chóry

– Marcin Kruczek – gitary

– Grzegorz Koniarz – gitary

– Piotr Myjak – gitary

– Andrzej Łakomy – instrumenty klawiszowe

– Paweł Pyzik – bas

– Grzegorz Bauer – perkusja

Po koncercie zapraszamy na spotkanie z artystami.

 

Źródło: Fundacja ArtBiz

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 65
Realizacja nbStudio