Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

XVIII Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie (Włoszczowa, 2.09.2018)

2018/09/05

XVIII Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie odbyły się 2 września we Włoszczowie. Świętokrzyskie obchody Święta Plonów rozpoczęła dziękczynna msza święta w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Barwny korowód, który wyruszył spod kościoła prowadzony był przez starostów dożynek Annę Chabior i Tomasza Ślęzaka oraz marszałka województwa Adama Jarubasa. Głowna część imprezy odbyła się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zwycięski wieniec, który będzie reprezentował województwo świętokrzyskie podczas Dożynek Prezydenckich w Spale został zrobiony przez Renatę Marzec z powiatu ostrowieckiego. W konkursie „Piękna i bezpieczna zagroda – przyjazna środowisku” zwyciężyli Renata i Piotr Kuźnicowie. Gwiazdą wieczoru była piosenkarka Szazza.

 

Fotorelacja z XVIII Świętokrzyskich Dożynek Wojewódzkich

 

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 7
Realizacja nbStudio