Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do nadsyłania prac na konkurs UWIECZNIONE W FOTOGRAFII MIEJSCA PAMIĘCI 1914-1921. W 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

2018/06/29

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach wraz z partnerem – Regionalną Organizacją Turystyczną województwa świętokrzyskiego – serdecznie zapraszają fotografików nieprofesjonalnych do udziału w konkursie "Uwiecznione w fotografii  miejsca pamięci 1914–1921. W 100 rocznicę odzyskania niepodległości", zorganizowanym w celu przypomnienia i przedstawienia miejsc pamięci z okresu I wojny światowej, wojny polsko-bolszewickiej oraz osób związanych z tymi wydarzeniami.

Prace konkursowe będą rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 i powyżej 18 lat. Każdy z autorów może nadesłać nieograniczoną ilość fotografii o tematyce konkursowej. Prace prosimy przesyłać do 30 listopada 2018 r. na adres artystyczny@wdk-kielce.pl w formie załączników do listu elektronicznego, z dopiskiem: Konkurs fotograficzny "Uwiecznione w fotografii  miejsca pamięci 1914–1921. W 100. rocznicę odzyskania niepodległości".

Więcej informacji nt. konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z organizatorem – Działem Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nry tel.: 41 36 55 141 / 142.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 17
Realizacja nbStudio