Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy wystawców chętnych do zaprezentowania się podczas XII HUBERTUSA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2018

2018/06/27

7 października 2018 r. na Stadionie Leśnym w Kielcach odbędzie się XII Hubertus Świętokrzyski. Wystawców zainteresowanych zaprezentowaniem się na tej imprezie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

Hubertus to święto myśliwych, leśników i jeźdźców. Co roku bierze w nim udział ok. 10 tysięcy osób. Na gości imprezy zawsze czeka szereg atrakcji, m.in. parady kawaleryjskie, pokazy ujeżdżania koni, prezentacje psów myśliwskich, pokazy sokolnicze, występy zaproszonych zespołów i degustacja potraw z dziczyzny.

Dla wystawców Hubertus Świętokrzyski to znakomita okazja do zaprezentowania swoich wyrobów. Zainteresowanych taką formą promocji prosimy o przesłanie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń na adres pkalinowska@wdk-kielce.pl

 

Regulamin XII Hubertusa Świętokrzyskiego

Karta zgłoszenia wystawcy  

 

Dodatkowych informacji wystawcom udzielają pracownicy Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK - nry tel.: 41 36 55 134 / 136.  

Fot.: Hubert Guza (DDK)

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 67
Realizacja nbStudio