Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do nadsyłania prac na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny TAJEMNICE LASU

2018/07/15

Trwa nabór prac na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Tajemnice Lasu" przygotowany dla nieprofesjonalnych fotografików. Prace na konkurs można nadsyłać do 25 października 2018 roku na adres WDK (podany poniżej). Gala finałowa połączona z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w listopadzie.

Już po raz kolejny Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny, tym razem z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Radomiu, zatytułowany "Tajemnice Lasu".

Celem konkursu jest pokazanie bogactwa przyrodniczego lasów, w szczególności Puszczy Świętokrzyskiej leżącej na terenie Nadleśnictw: Daleszyce, Kielce, Łagów, Suchedniów, Zagnańsk oraz w części Nadleśnictwa Skarżysko i pozostałych terenów Lasów Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu. Wiemy, jak ważną rolę w życiu ludzi i zwierząt pełni las, dlatego też poprzez ten konkurs pragniemy przypomnieć społeczeństwu o tym, że lasy są naszym dobrem narodowym i należy o nie dbać. Zdjęcia konkursowe będą mogły przedstawiać zarówno florę, jak i faunę oraz wyjątkowe, bogate i różnorodne przyrodniczo krajobrazy lasów województwa świętokrzyskiego. 

Zwycięskie prace zostaną zamieszczone w kalendarzu pokonkursowym, którego prezentacja nastąpi podczas wręczenia nagród. 

Zapraszamy do nadsyłania prac na adres:

  • Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
  • ul. ks. Piotra Ściegiennego 2
  • 25–033 Kielce

Regulamin

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela koordynator konkursu – Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 41 36 55 140. 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 37
Realizacja nbStudio