Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Promocja tomiku poezji WIERSZE DLA POLONISTKI... Andrzeja Dąbrowskiego

2018/06/05

W poniedziałek 11 czerwca o godzinie 17.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się spotkanie autorskie z Andrzejem Dąbrowskim, autorem tomiku poezji "Wiersze dla polonistki…". Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa prac Marka Wawro, którego grafiki ilustrują wydawnictwo.

Spotkanie poprowadzi Adam Ochwanowski, który jest także autorem wstępu do najnowszego tomiku poezji autorstwa Andrzeja Dąbrowskiego.

Andrzej Dąbrowski – dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, animator kultury i pasjonat czytelnictwa, które od lat promuje na terenie województwa świętokrzyskiego. Felietonista, pisarz i założyciel Świętokrzyskiej Biblioteki Cyfrowej udostępniającej wirtualnie ponad 40 tysięcy zbiorów.

Marek Wawro – malarz, rysownik, pasjonat sztuki. Autor ponad 40 wystaw, realizowanych zarówno w kraju, jak i zagranicą. Czterokrotny laureat nagrody Grand Prix w konkursie "Przedwiośnie".

Łukasz Kopczyński (PIK)

_______

Goście tego wyjątkowego wydarzenia będą mogli kupić egzemplarz "Wierszy dla polonistki..." z autografem autora.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 53
Realizacja nbStudio