Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Akcja UWALNIAMY KSIĄŻKI NA 20-LECIE WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

2018/05/21

"Uwolnij książki na 20-lecie województwa świętokrzyskiego" - pod takim hasłem Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach przygotowuje akcję czytelniczą, w której Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach również weźmie udział. 

"Uwalnianie" książek nastąpi w dniach 4-10 czerwca. W przygotowanych na terenie województwa świętokrzyskiego specjalnych kącikach czytelniczych staną półki z książkami. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie wybrać interesujące ich książki (używane). 

Akcja ta wpisuje się w obchody 20-lecia powstania województwa świętokrzyskiego. Ma za zadanie promować czytelnictwo w naszym regionie.

Zapraszamy po książki!

_______

Dodatkowych informacji nt. akcji "Uwolnij książki..." udziela Marcin Janaszek, kierownik Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 141.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 41
Realizacja nbStudio