Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

I etap konkursu regrantingowego zorganizowanego w ramach 3. edycji projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej rozstrzygnięty!

2018/05/21

17 maja 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach obradowała komisja oceniająca 7 projektów zgłoszonych do I etapu konkursu regrantingowego w tegorocznej, trzeciej edycji projektu ŚAEK.

Decyzją komisji w składzie: 

– Małgorzata Rudnicka – kierownik Oddziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego,

– Anna Przeorska – Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach,

– Karolina Opałko – koordynator projektu ŚAEK, główny instruktor WDK,

– Michał Ziomber – asystent koordynatora projektu ŚAEK, WDK,

– Łukasz Kopczyński – asystent koordynatora projektu ŚAEK, WDK (sekretarz komisji),

wszystkie zgłoszone projekty uznano za spełniające wymogi formalne i zakwalifikowano do drugiego etapu konkursu regrantingowego.

W następnym etapie konkursu zostanie wyłonionych 5 najlepszych projektów, które uzyskają dotację na ich realizację. Autorzy zwycięskich projektów będą mogli wziąć udział w warsztatach, które pomogą opracować pełną wersję wniosku, potrzebną do realizacji projektu.

Termin składania wniosku zawierającego rozwinięcie przyjętego na pierwszym etapie zgłoszenia mija 5 czerwca 2018 r. o godz. 15.00.

Wypełnione formularze należy składać w siedzibie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce, w wersji papierowej i elektronicznej.

Protokół obrad, lista zakwalifikowanych projektów: 

http://saek.pl/…/zakonczylismy-i-etap-konkursu-regrantingowego/

Dodatkowych informacji nt. projektu ŚAEK udziela koordynator – Karolina Opałko, nr tel.: 41 36 55 133.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 47
Realizacja nbStudio