Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zaproszenie na XII Spotkanie Integracyjne Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych - Masłów 2018

2018/05/18

W czerwcu mija 27. rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Kielcach i uroczystej mszy świętej na lotnisku w Masłowie. Jest to do dziś szczególne wydarzenie w dziejach ziemi świętokrzyskiej. 

Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach, Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty, Caritas Kielecka, Urząd Gminy Masłów oraz parafia Przemienienia Pańskiego w Masłowie, pragnąc uczcić te wyjątkowe rocznice,  organizują  uroczyste XII Spotkanie Integracyjne Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych z Województwa Świętokrzyskiego i Diecezji Kieleckiej.

Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2018 r. na lotnisku w Masłowie. Rozpocznie się ono o godz. 10.30 uroczystą mszą świętą koncelebrowaną przez biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego, biskupa Mariana Florczyka – inicjatora Spotkań Integracyjnych oraz biskupa Andrzeja Kaletę.

Karta zgłoszenia

Zwracamy się do Państwa z propozycją, aby każda grupa przybyła na spotkanie z dużym sercem wykonanym w dowolnej formie plastycznej, na którym umieszczona będzie nazwa placówki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Spotkaniu Integracyjnym.

                                                                                                                

W imieniu  Komitetu  Organizacyjnego:

Dyrekcja Wojewódzkiego Domu Kultury 

Jarosław Machnicki

Alojzy Sobura

Szymon Biały

_______

Dodatkowych informacji o Spotkaniu Integracyjnym udziela Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK - nry tel.: 41 36 55 133 / 141 / 142.

 

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 10
Realizacja nbStudio