Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

GDZIE JEST TAKI DRUGI KRAJ... - wystawa zdjęć Przemysława Sękowskiego

2018/05/18

29 maja o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Państwa do Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach na wystawę fotografii Przemysława Sękowskiego, zatytułowaną "Gdzie jest taki drugi kraj…". 

Wystawa została zorganizowana w ramach uroczystych obchodów 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego. Zawiera szereg nastrojowych fotografii przedstawiających piękno naszego regionu. Wernisaż Przemysława Sękowskiego to nie tylko piękne zdjęcia – autor jest bowiem muzykiem i zadba o wyjątkową oprawę muzyczną tego wydarzenia. 

Prace Przemysława Sękowskiego będzie można oglądać w WDK, później w innych placówkach kulturalnych na terenie województwa (o czym postaramy się Państwa na bieżąco informować).

Wstęp wolny. 

_______

Dodatkowych informacji nt. wystawy udziela organizator – Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK: 41 36 55 141.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 123
Realizacja nbStudio