Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

SMAK TROPIKÓW - show Wojciecha Cejrowskiego już 12 czerwca w WDK!

2018/05/14

"Smak Tropików" show!

Program satyryczny Wojciecha Cejrowskiego już 12 czerwca w WDK!

Ten program widziało niewiele osób, w Kielcach nigdy nie był wystawiany! To trzeba zobaczyć!

Bilety na stand-up Wojciecha Cejrowskiego w cenach od 65 do 75 zł są dostępne w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144 oraz na stronie https://www.kupbilecik.pl/

_______

Wojciech Cejrowski od 20 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był już w 40 krajach na 6 kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię. Jak twierdzi, cel przyświeca mu jeden: podróżuje, aby ostatnich wolnych Indian ocalić od zagłady i zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. 

Cejrowski bezsprzecznie posiada wyjatkową osobowość. Cokolwiek robi - zawsze robi z pasją. Jest gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce. Oszczędny w pochwałach. To trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskiego Towarzystwa Geograficznego) w Londynie.

W najnowszym stand-up comedy Wojciech Cejrowski z ostrością i wyrafinowanym poczuciem humoru opowie o najciekawszych doświadczeniach. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych zdjęć oraz anegdot, ale przede wszystkim śmiechu do łez. 

To niepowtarzalna okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek. Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny.

Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z Wojciechem Cejrowskim. Tego wieczoru będzie mogli Państwo kupić książki naszego gościa w promocyjnej cenie oraz zdobyć autografy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z panem Wojtkiem.

_______

Wojciech Cejrowski stand-up "Smak Tropików", WDK, 12 czerwca 2018 r., godz. 19.00-21.00.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 145
Realizacja nbStudio