Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Do 11 maja można jeszcze nadsyłać zgłoszenia na tegoroczny Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych O ZŁOTĄ MIOTŁĘ BABY-JAGI

2018/05/09

Przypominamy, że do końca tygodnia, do 11 maja, można jeszcze nadsyłać zgłoszenia na XVIII Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych "O Złotą Miotłę Baby-Jagi", który odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w sobotę 9 czerwca. 

Do udziału w konkursowych zmaganiach zapraszamy zespoły prezentujące różne formy taneczne: inscenizacje, widowiska taneczne, miniatury taneczne, zespoły piosenki i tańca oraz formacje tańca towarzyskiego (z wyłączeniem zespołów tańca ludowego).

Regulamin, karta zgłoszenia: XVIII Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych "O Złotą Miotłę Baby-Jagi"

Dodatkowych informacji udziela organizator konkursu: Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nry tel.: 41 36 55 141 / 142.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 30
Realizacja nbStudio