Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

VII Salon Rękodzieła Artystycznego już 17 czerwca

2018/04/26

17 czerwca w godz. 11.00-15.00 w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się VII Salon Rękodzieła Artystycznego. 

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

_______ 

Organizowane cyklicznie od 2017 roku Salony Rękodzieła Artystycznego już na stałe wpisały się w kalendarze imprez wytwórców i miłośników rękodzieła. Goście imprezy mogą na nich spotkać zarówno firmy, jak i indywidualnych twórców rzemiosła artystycznego. Coraz częściej swoje dzieła pokazują kielczanom także panie z kół gospodyń wiejskich.

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela organizator – Tomasz Irski (Dział Promocji i Organizacji Imprez WDK), nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

Karta zgłoszenia

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 88
Realizacja nbStudio