Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rozpoczął się nabór prac na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ACH, ŚWIĘTOKRZYSKIE CZARUJE

2018/04/26

Ruszył nabór prac na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Ach, Świętokrzyskie czaruje" organizowany w ramach obchodów jubileuszu 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego. Fotografików-amatorów zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie prosimy o nadsyłanie prac do 28 września 2018 r. na adres WDK.

Wojewódzki Dom Kultury i Regionalna Organizacja Turystyczna województwa świętokrzyskiego już po raz kolejny zapraszają fotografików-amatorów z różnych zakątków Polski do udziału w konkursie "Ach, Świętokrzyskie czaruje". Konkurs ma celu pokazanie, jak piękny, inspirujący i ciekawy pod względem turystycznym jest nasz region. Dla artystów fotografików, którzy zajmują się fotografią nieprofesjonalnie, jest on okazją do pokazania swoich prac szerszej publiczności – nagrodzone prace zostaną bowiem opublikowane na stronach WDK, PIK, fanpage’ach oraz pokazane na wystawie pokonkursowej w WDK.

Szczegółowe informacje na temat konkursu zawiera regulamin konkursu zamieszczony poniżej.

Regulamin, załączniki 

Prace na konkurs należy nadsyłać do 28 września 2018 r. na adres WDK:

  • Wojewódzki Dom Kultury  
  • ul. Ściegiennego 2 
  • 25–033 Kielce 

z dopiskiem: Konkurs "Ach, Świętokrzyskie czaruje"

Dodatkowych informacji nt. konkursu udzielają pracownicy Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 141 / 142; e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 34
Realizacja nbStudio