Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do polubienia strony Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach - historia, ciekawostki, stare zdjęcia

2018/04/24

W zbiorach Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach znajduje się mnóstwo arcyciekawych fotografii, dokumentów i materiałów filmowych. Na stronie Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach - historia, ciekawostki, stare zdjęcia na portalu Facebook będziemy je Państwu sukcesywnie prezentować z nadzieją, że opublikowane - ożywią piękne wspomnienia. 

Bo WDK jest takim właśnie miejscem ważnym dla nas wszystkich, które od dziecka odwiedzaliśmy, w którym nasi rodzice i dziadkowie znakomicie się bawili i zdobywali nowe umiejętności, w którym odbywały się dziesiątki zabaw, koncertów i konkursów. 

Marzeniem naszym jest, by ta strona była taką sentymentalną i miła podróżą w czasie. Jeśli w Państwa zbiorach znajdują się jakieś zdjęcia czy dokumenty związane z WDK, jeśli macie Państwo jakieś wspomnienia czy anegdoty, którymi chcielibyście się z nami podzielić - zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji:

  • Grzegorz Majka, archiwum WDK, nr tel.: 41 36 55 142
  • sekretariat dyrektora, nr tel.: 41 36 55 101
Adres e-mailowy do korespondencji: wdk@wdk-kielce.pl 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 351
Realizacja nbStudio