Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kwietniowa Giełda Kolekcjonerska

2018/04/12

W najbliższą sobotę, 14 kwietnia – jak w każdą drugą sobotę miesiąca – w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się Giełda Kolekcjonerska, organizowana wspólnie przez WDK i Stowarzyszenie Kielecki Klub Kolekcjonera.

Giełdy Kolekcjonerskie to imprezy z 40-letnią tradycją gromadzące regularnie kolekcjonerów z różnych stron województwa i kraju. To tutaj można wymienić się cennymi eksponatami lub też zdobyć jakiś unikatowy przedmiot do swojej kolekcji – czy to monet, medali, kart pocztowych czy jeszcze innych cennych przedmiotów.

Jest to też znakomita impreza dla osób, które kochają przedmioty z duszą, które pragną mieć mieszkanie urządzone w sposób unikatowy, pełne pięknych, niebanalnych rzeczy, a także tych, które szukają wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego.

Zapraszamy!

_______

WDK, sob. 14 kwietnia, godz.: 7.00–13.00

Cena biletu wstępu: 3 zł

Opiekun imprezy: Robert Mazur – nr tel.: 661 174 541

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 41
Realizacja nbStudio