Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na XVIII Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych O ZŁOTĄ MIOTŁĘ BABY-JAGI

2018/03/22

9 czerwca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się XVIII Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych „O Złotą Miotłę Baby-Jagi”.

Do udziału w konkursowych zmaganiach zapraszamy zespoły prezentujące różne formy taneczne: inscenizacje, widowiska taneczne, miniatury taneczne, zespoły piosenki i tańca oraz formacje tańca towarzyskiego (z wyłączeniem zespołów tańca ludowego). Zgłoszenia można nadsyłać do 11 maja na adres WDK:

Wojewódzki Dom Kultury 

ul. ks. Piotra Ściegiennego 2

25–033 Kielce 

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adam Jarubas. 

Regulamin 

Karta zgłoszenia

Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela organizator konkursu: Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK – nry tel.: 41 36 55 133 / 141 / 142.

 

  

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 89
Realizacja nbStudio