Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rozpoczyna się 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski DLA UCZCZENIA STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

2018/02/28

Rozpoczyna się Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. W tym roku ma na celu uczczenie stulecia odzyskania niepodległości. To już 63. edycja konkursu - OKR jest jedną z najstarszych cyklicznych imprez kulturalnych w Polsce. Do udziału w nim bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parających się trudną sztuką słowa - warto przeżyć wspólnie z koleżankami i kolegami piękną artystyczną przygodę, jaką jest 63. OKR!

Konkurs już od wielu lat odbywa się w kilku kategoriach artystycznych: poezja śpiewana, konkurs recytatorski, "wywiedzione ze słowa" i teatr jednego aktora. 

Wydarzenie to jest okazją do wymiany doświadczeń i poznania innych pasjonatów "żywego słowa". W konkursie tym zaczynali karierę tacy artyści jak Stan Borys, Michał Żebrowski czy Krzysztof Materna. Wierzymy, że wśród Was również znajdują się przyszłe gwiazdy scen polskich (i nie tylko).

Wszystkie informacje nt. konkursu można znaleźć na stronie: http://www.tkt.art.pl/okr

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela Michał Stachurski z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK w Kielcach, nr tel.: 41 36 55 134.

 

Harmonogram

Karta uczestnika - turniej poezji śpiewanej

Karta uczestnika - teatr jednego aktora

Karta uczestnika - turniej recytatorski / wywiedzione ze słowa

Regulamin, cz. 1

Regulamin, cz. 2

Komunikat Towarzystwa Kultury Teatralnej ws. nowych procedur ochrony danych UE RODO

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 32
Realizacja nbStudio