Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Prezentacja działalności Teatru Plastycznego SEN w Krakowie

2018/02/27

26 lutego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących przy ul. Grochowej w Krakowie reprezentanci Teatru Plastycznego SEN, działającego w kieleckim WDK, przedstawili w języku migowym zarys powstania i działalności teatru zrzeszającego osoby głuchonieme oraz krótką historię Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Prezentację przygotowała liderka grupy teatralnej, Sandra Tofil - absolwentka ww. ośrodka, w którym jako uczennica stawiała pierwsze kroki w szkolnym teatrze. W spotkaniu wzięły udział osoby niesłyszące interesujące się aktorstwem. 

Kolejna prezentacja odbędzie się w marcu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących w Zabrzu.

Już wkrótce - 10 marca - aktorzy Teatru Plastycznego SEN wystąpią w DK Zameczek w Kielcach. Zaprezentują inscenizację pt. "Sztuka ciszy".

Wszelkich informacji o działalności Teatru Plastycznego SEN udziela założyciel i opiekun grupy - Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140.

Fot.: Tomasz Irski

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 243
Realizacja nbStudio