Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty! Rusza tegoroczna edycja projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej! Spotkanie informacyjne już 2 marca!

2018/02/23

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne inaugurujące trzeci rok realizacji projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej, które odbędzie się w piątek 2 marca 2018 roku o godzinie 10.00 w Sali Kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. 

Spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim działaniom zaplanowanym w ramach ŚAEK na 2018 rok. Opowiemy o warsztatach edukacyjnych i konkursie regrantingowym. Zapraszamy również na warsztat pt. "Współpraca międzysektorowa budowana na zasobach", który poprowadzi znany z poprzednich edycji ŚAEK Jacek Gralczyk.

 

Program spotkania inauguracyjnego

 

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych: animatorów kultury, nauczycieli, pracowników ośrodków kultury, bibliotek, muzeów, stowarzyszeń, a także niezależnych animatorów. 

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Uczestnictwo w warsztatach również jest bezpłatne, lecz wymaga zgłoszenia za pomocą załączonego formularza. 

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o nadesłanie wypełnionego zgłoszenia pocztą na adres: 

  • Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach 
  • ul. Ściegiennego 2 
  • 25-033 Kielce 

lub na adres e-mail: akademia@wdk-kielce.pl w terminie do 28 lutego 2018 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Z zakwalifikowanymi uczestnikami skontaktujemy się w dniu 1 marca 2018 r.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 124
Realizacja nbStudio