Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Widowisko słowno-muzyczne BAŚNIOWE DŹWIĘKI

2011/05/05

basniowe_dzwieki_plakat

„Baśniowe Dźwięki” – widowisko słowno-muzyczne, skierowane do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Cykl najsłynniejszych baśni ujęty został w formę musicalu, tworząc opowieść o otaczającym nas świecie, ideałach, miłości, sprawiedliwości, walce dobra ze złem. Tło akcji stanowi muzyka skomponowana przez Jarosława Kukulskiego, pełna zmiennych nastrojów i barw, która wpływa na wartkość fabuły przyjaznej dziecku. Scenki teatralne, taniec, barwa scenografia oraz efekty wizualne, czynią spektakl pełnym rozmachu widowiskiem oddziaływującym na kreatywność młodego widza. Musical „Baśniowe Dźwięki” powstał dzięki zaangażowaniu instruktorów i amatorskich grup artystycznych działajacych przy Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 5
Realizacja nbStudio