Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na XIV Festiwal Wielkopostny w Daleszycach

2018/01/29

XIV Festiwal Wielkopostny w Daleszycach Składa się z trzech kategorii konkursowych: Konkursu Pieśni Wielkopostnych, Konkursu Poetyckiego "Wielkopostne refleksje" i Konkursu Plastycznego "Wielkopostne impresje". Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

18 marca 2018 r. o godz. 17.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Daleszycach odbędzie się finał Konkursu Pieśni Wielkopostnych. Wcześniej – na 9 i 11 marca zaplanowane są przeglądy w Stąporkowie i Pińczowie. Zespoły zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 28 lutego na adres WDK.

  • Wojewódzki Dom Kultury 
  • ul. Ściegiennego 2
  • 25–033 Kielce

Zgłoszenia do Konkursu Poetyckiego "Wielkopostne refleksje" należy nadsyłać do 28 lutego na adres artystyczny@wdk-kielce.pl lub pocztą na adres WDK.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu Plastycznego "Wielkopostne impresje" również przypada na 28 lutego. Nieoprawione prace plastyczne wraz z wypełnionymi kartami zgłoszeń prosimy przesyłać na adres MGOK w Daleszycach.

  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach
  • ul. Chopina 25
  • 26–021 Daleszyce 

Więcej informacji nt. każdego z konkursów wchodzących w skład XIV Festiwalu Wielkopostnego można znaleźć w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem festiwalu – Karoliną Opałko (DAiEK WDK), nry tel.: 41 36 55 133 / 142, e-mail: k.opalko@wdk-kielce.pl 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 5
Realizacja nbStudio