Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Scena WDK podczas WOŚP 2018

2018/01/15

14 stycznia Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach już po raz kolejny wziął udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na scenie WDK zlokalizowanej na ulicy Sienkiewicza zaprezentowali się soliści i zespoły wokalne Studia Piosenki WDK, aktorzy Studia Teatralnego LS oraz Zespół Pieśni i Tańca "Kielce", który nie tylko wystąpił, ale też zachęcał ochotników do nauki tańca.

Atrakcją dla spacerujących kielczan była aukcja, podczas której można było wylicytować m.in. trzy zaproszenia na indywidualny kurs pierwszego tańca weselnego w Szkole Tańca Charleston Wojewódzkiego Domu Kultury, karnety wstępu do kina Fenomen i wiele innych ciekawostek.

Równocześnie z trwającymi na ul. Sienkiewicza licytacjami w siedzibie kina Fenomen odbył się specjalny pokaz filmu "Maudie". Biletem wstępu dla wszystkich kinomanów był dobrowolny datek do puszki WOŚP.

Dochód z tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczony będzie na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Dziękujemy Państwu za wspólne świętowanie w ten mroźny, a jednocześnie najcieplejszy dzień w roku!

Fot.: Agnieszka Markiton (PIK)

Fotorelacja ze sceny WDK podczas WOŚP 2018

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 118
Realizacja nbStudio