Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

KATARZYNA ii WIELKA - monodram w wykonaniu Krzysztofa Nawrota

2017/12/27

30 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej WDK na monodram "Katarzyna II Wielka. Bez tajemnic o najsłynniejszej rosyjskiej carycy" w wykonaniu Krzysztofa Nawrota. O oprawę muzyczną spektaklu zadba Lech Skawiński.

Wstęp wolny.

Spektakl nawiązuje do obchodzonej w 2018 roku setnej rocznicy powstania Polski porozbiorowej i ma charakter gawędy (monodramu) wzbogaconej okolicznościowymi piosenkami i slajdami.

Na spotkanie z Krzysztofem Nawrotem i Lechem Skawińskim zapraszamy wszystkich pasjonatów historii i widowisk multimedialnych, którzy chcą poznać tajemnice najsłynniejszej rosyjskiej carycy, interesujące fakty z historii Rosji i Polski oraz posłuchać niemieckiej kołysanki, rosyjskiego romansu, songu złodzieja z Odessy, kozackiej dumki i innych interesujących, mało znanych utworów w ciekawej aranżacji i wykonaniu.

Więcej informacji: Małgorzata Kaczmarek (WDK), nr tel.: 41 36 55 140.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 22
Realizacja nbStudio