Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Trwa nabór zgłoszeń na VII Regionalny Przegląd Gadek TOTO NASE LUDOWE GODANIE

2017/11/13

Do 1 grudnia można nadsyłać zgłoszenia na VII Regionalny Przegląd Gadek "Toto nase ludowe godanie", który odbędzie się 10 grudnia 2017 r. o godz. 9.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Organizatorzy: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Starostwo Powiatowe w Kielcach zapraszają do udziału w przeglądzie osoby dorosłe potrafiące mówić gwarą. Uczestnicy zmagań konkursowych powinni przedstawić teksty, które nigdy wcześniej nie były prezentowane, publikowane i poddawane ocenie jury. Teksty te powinny przywoływać świat dawnej kultury chłopskiej. Czas występu nie może przekroczyć 10 minut.

Więcej informacji, regulamin, karta zgłoszenia: VII Regionalny Przegląd Gadek "Toto nase ludowe godanie"

Więcej informacji o VII Regionalnym Przeglądzie Gadek "Toto nase ludowe godanie" można uzyskać, dzwoniąc do Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK pod numery: 41 36 55 134 / 136.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 26
Realizacja nbStudio