Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

X Świętokrzyski Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej - Kielce 2017 - wręczenie nagród i uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej

2017/10/25

W najbliższy piątek – 27 października o godz. 17.00 – w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się wręczenie nagród laureatom tegorocznego, X Świętokrzyskiego Przeglądu Plastyki Nieprofesjonalnej – Kielce 2017 połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej.

Serdecznie zapraszamy!

_______

Świętokrzyski Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej adresowany jest do wszystkich twórców nieprofesjonalnych – zrzeszonych i niezrzeszonych – uprawiających: malarstwo, grafikę warsztatową, grafikę komputerową, rzeźbę, rękodzieło artystyczne oraz tkactwo artystyczne.

Ma na celu (m.in.) prezentację dzieł artystów i promocję ich twórczości, a także konsolidację środowiska artystów nieprofesjonalnych oraz konfrontację ich upodobań, sposobu widzenia i przedstawiania świata.

Więcej informacji: Katarzyna Kowalewska-Szmit, komisarz przeglądu - nr tel.: 41 36 55 136.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 75
Realizacja nbStudio