Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Gwiazdorska Gala Sylwestrowa Z HUMOREM i SZAMPANEM

2017/10/17

Szanowni Państwo,

Druga połowa października to dobry moment, żeby pomyśleć o Sylwestrze. Może więc zdecydujecie się Państwo wybrać na Gwiazdorską Galę Sylwestrową "Z Humorem i Szampanem", na którą to zapraszają Państwa w Sylwestrową noc o 21.30 do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach Agencja Artystyczna POP-ART i Top Media Kielce Bartłomiej Chrobot?

Podczas Gwiazdorskiej Gali Sylwestrowej w WDK wystąpią: 

  • Magdalena Idzik – mezzosopran, solistka Opery Narodowej, 
  • Katarzyna Trylnik – sopran, solistka Opery Narodowej, 
  • Paweł Skałuba – tenor, solista Opery Bałtyckiej w Gdańsku 

oraz 

  • Dariusz Stachura – tenor, solista Teatru Wielkiego w Łodzi. 

Czołówce polskich wokalistów towarzyszyć będzie Strauss Ensemble – zespół muzyki wiedeńskiej, którego skład stanowią muzycy Filharmonii Świętokrzyskiej. Wystąpią też:

  • Ludmiła Worobec-Witek – kapelmistrz, wirtuoz skrzypiec.
  • Artur Jaroń – pianista, gospodarz wieczoru.

W programie Gwiazdorskiej Gali Sylwestrowej znajdą się największe przeboje operetki, musicalu i muzyki rozrywkowej w mistrzowskim wykonaniu przedstawione we wspaniałej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

Bilety w cenach: 100 zł, 120 zł 150 zł są do kupienia w Impresariacie WDK (nry tel.: 41 36 55 144, 665 202 306), w kasach ORBISU, OMNII i w Agencji Artystycznej POP-ART, nry tel.: 41 34 07 291, 604 496 001, 607 217 617.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 66
Realizacja nbStudio