Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Październikowa Giełda Kolekcjonerska

2017/10/13

W sobotę 14 października – jak w każdą drugą sobotę miesiąca – w godz. 7.00–13.00 serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną Giełdę Kolekcjonerską. 

Giełdy Kolekcjonerskie organizowane są w WDK od blisko 40 lat. Przyjeżdżają na nie hobbyści z różnych regionów Polski. Pojawiają się w Kielcach, by sprzedać / kupić ciekawe przemioty. Giełda Kolekcjonerska to właściwe miejsce dla kolekcjonerów – tu można uzupełnić zbiory monet, kart pocztowych, oznaczeń itp. unikatowych przedmiotów, to także znakomite miejsce dla wszystkich, którzy chcą mieć w domu unikatowe przedmioty "z duszą" lub kupić wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego.

Cena biletu wstępu: 3 zł.

Serdecznie zapraszamy!

Opiekunem giełd jest Robert Mazur – nr tel.: 661 174 541.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Uwaga!

W listopadzie wyjątkowo – ze względu na Narodowe Święto Niepodległości – Giełda Kolekcjonerska w WDK przesunięta jest na trzecią sobotę miesiąca i odbędzie się 18 listopada.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 56
Realizacja nbStudio