Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rusza Świętokrzyski Konkurs Recytatorski Literatury Regionalnej!

2017/10/11

Młodzi artyści z naszego regionu spróbują zmierzyć się z perłami literatury polskiej i świętokrzyskiej. Zapraszamy młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną i dorosłych do propagowania piękna literatury województwa świętokrzyskiego poprzez recytację, "wywodzenie ze słowa" i śpiew. 

Finał wojewódzki konkursu odbędzie się 17 listopada 2017 roku o godzinie 10.00 w Wojewódzkim Domu Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach i poprzedzony będzie eliminacjami niższego szczebla. Kwalifikacja uczestników do eliminacji wojewódzkich odbywa się na podstawie protokołów Rad Artystycznych dostarczonych na adres Wojewódzkiego Domu Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach do dnia 14 listopada 2017 r. 

Eliminacje rejonowe dla miasta Kielce i powiatu kieleckiego odbędą się 9 listopada 2017 roku (w czwartek) o godzinie 10.00 w Wojewódzkim Domu Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Karty uczestnictwa należy przysłać do 6.11.2017 na adres:

  • Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
  • ul. ks. Piotra Ściegiennego 2
  • 25-033 Kielce
  • z dopiskiem "Regionalna"

lub mailem na adres: hguza@wdk-kielce.pl

Zainteresowanym dodatkowych informacji nt. konkursu udziela Hubert Guza z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nr tel.: 41 36 55 134.

 

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 3
Realizacja nbStudio