Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do nadsyłania prac na X Świętokrzyski Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej - Kielce 2017

2017/07/14

Dział Dziedzictwa Kulturowego WDK zaprasza Państwa do nadsyłania prac na X Świętokrzyski Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej – Kielce 2017.

Konkurs jest adresowany do wszystkich twórców nieprofesjonalnych – zrzeszonych i niezrzeszonych – uprawiających: malarstwo, grafikę warsztatową, grafikę komputerową, rzeźbę, rękodzieło artystyczne oraz tkactwo artystyczne. (Więcej informacji nt. konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej).

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą w terminie do 16 października 2017 r. na adres:

  • Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach 
  • Dział Dziedzictwa Kulturowego
  • ul. Ściegiennego 2 
  • 25–033 Kielce
  • pokój 159

Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród i uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi 27 października 2017 r. o godz. 17.00.

Zainteresowanym wszelkich informacji o konkursie udziela komisarz przeglądu – Katarzyna Kowalewska-Szmit z Działu Dziedzictwa Kulturowego, nr tel.: 41 36 55 136.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 5
Realizacja nbStudio