Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów KRAINA POMYSŁOWOŚCI

2017/08/07

W nowym sezonie artystycznym 2017/2018 dzieci i młodzież w wieku 6–13 lat serdecznie zapraszamy na kolejną edycję warsztatów "Kraina pomysłowości".

W trakcie zajęć uczestnicy warsztatów zapoznają się z różnymi technikami plastycznymi i będą mieli okazję zastosować je w praktyce, tworząc za ich pomocą za każdym razem nowe dzieła. Kolejne spotkania inspirowane będą twórczością znanych artystów oraz wybranymi elementami z historii malarstwa, grafiki, rzeźby i wzornictwa przemysłowego. Zakres prezentowanych wiadomości będzie precyzyjnie dostosowany do wiedzy i możliwości percepcyjnych dziecka.

Warsztaty artystyczne "Kraina pomysłowości" prowadzone będą raz w tygodniu (odbędą się cztery spotkania w miesiącu w godzinach popołudniowych – od 16.30 do 18.00). Pierwsze zajęcia dla pierwszej grupy (6–13 lat) odbędą się w poniedziałek 2 października 2017 r., natomiast dla drugiej grupy (6–13 lat) we wtorek 3 października 2017 r. 

Warsztaty poprowadzi mgr sztuki, pracownik WDK, Justyna Jopek. Zapisów na poszczególne spotkania dokonywać można w WDK, w pok. nr 171, nr tel.: 41 36 55 141, nr kom.: 604 680 760. 

Koszt jednorazowego udziału w zajęciach: 15 zł, karnet miesięczny kosztuje 50 zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 47
Realizacja nbStudio