Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Spotkanie podróżnicze ARKADIA NA FILIPINACH, CZYLI JAK REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA

2017/07/26

We wtorek 1 sierpnia o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Państwa do kina Fenomen na spotkanie podróżnicze z Tomaszem Kosińskim, zatytułowane "Arkadia na Filipinach, czyli jak realizować swoje marzenia". Wstęp wolny.

Projekt "Arkadia na Filipinach" jest realizowany przez grupę Polaków, którzy zdecydowali się przeprowadzić na Filipiny w marcu 2017 roku. Obecnie dzierżawią tam działkę przy rajskiej plaży na wyspie Palawan, koło podziemnej rzeki Puerto Princesa – jednego z 7 Światowych Cudów Natury. Wybudowali swoje pierwsze domki w tradycyjnym stylu i powoli zaczynają zagospodarowywać całą działkę. Tomasz Kosiński i Asia Klich opowiedzą o ich pomyśle, życiu na Filipinach, pokażą wiele zdjęć i filmów oraz odpowiedzą na Państwa pytania. Mają także propozycję budowy podobnych domków dla innych zainteresowanych takim rozwiązaniem. W sierpniu znów wracają na Filipiny na dłużej, więc jest to okazja, by poznać ich osobiście i porozmawiać o tym, jak realizować swoje marzenia. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na Facebooku: Arkadia – Filipiny lub bezpośrednio dzwoniąc do pana Tomasza pod numer tel.: 504 298 333.

Do zobaczenia w kinie!

Fot.: Z archiwum T. Kosińskiego.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 4
Realizacja nbStudio